29/09/2019

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 25 Eylül 2019 Çarşamba günü düzenlediği Sokak Hayvanları Çalıştayı ile sivil toplum kuruluşları, akademisyenler, hayvan koruma gönüllüleri ve kamu görevlilerini bir araya getirdi. 

Hayvanlar yararına çalışan pek çok dernek ve kuruluştan davetlinin katıldığı çalıştaya Köpekle Yaşam Derneği’ni temsilen Çağla Çankırılı katıldı.

Çalıştay, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı’nın  konuşmasıyla başladı. Yazıcı, İstanbul’da sayısı kesin olmamakla beraber yaklaşı...

03/09/2019

İstanbul'da bulunan hayvan barınakları ve kısırlaştırma/rehabilitasyon merkezleri listesi. Satın alma, sahiplen!

27/08/2019

Yepyeni oyun ve oyuncaklar sunan Pawtools, "Dernek Destek" kategorisindeki ürünlerin gelirini Köpekle Yaşam Derneği'ne bağışlıyor. 

Köpeklerin ve kedilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler üzerine yoğunlaşan Pawtools, sosyal sorumluluğu da unutmuyor. 

Tek yapmanız gereken alışveriş sepetinize "Dernek Destek" kategorisinden beğendiğiniz ürünü eklemek!

"Dernek Destek" Kategorisinde Neler Var?

Pawtools.co alışveriş sitesine girdiğinizde "Dernek Destek" butonuna tıklayarak çeşitli ürünler satın alabiliyors...

04/02/2019

Basın açıklamasını Hayvan Hakları Yasama İzleme Delegasyonu’ndan Elif Ertürk ve Burak Özgüner okurken, toplantıda Hayvanlara Adalet Derneği’nden Avukat Barış Kârlı ve Köpekle Yaşam Derneği Başkanı, köpek eğitmeni ve davranış uzmanı Çağla Çankırılı konuştu.

27/01/2019

Türkiye’de köpek-insan iletişimini daha iyi anlayabilmek ve çözüm sunabilmek için yaptığımız anket araştırmasının sonuçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Anketlerimizde sektör profesyoneli ya da köpeklerle tecrübeli olmayan kişilerin yanısıra hayvan hakları aktivistlerinin, veteriner hekimlerin ve köpekle yaşayan kişilerin görüşlerini aldık.

Köpeklerin dilinden anlıyor muyuz?

 Köpeklerin mizaç ve karakterleri pek çok etkene göre değişiklik gösterebiliyor ancak davranış uzmanları ve yapılan araştı...

Köpekler genellikle hiçbir sinyal vermeden ısırmazlar. Bu sinyalleri gözlemleyip anlamak ise bizim elimizdedir. Köpekleri tanımak ve onlara saygı duymak önceliğimiz.

02/10/2017

1 Ekim Pazar günü, Farmina Pet Foods Türkiye ve Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen "Can Dostları İçin Elele" etkinliğindeydik.

25/09/2017

Köpekle Yaşam Derneği olarak sizlerle yüz yüze tanışmak, sizleri dinlemek ve projelerimizle ilgili fikir üretmek için hepinizi standımıza bekliyoruz.

25/09/2017

Köpekle Yaşam Derneği, Sosyal Etki ve Sosyal Finansman Konferansı'nda.

25/09/2017

Eylül ayından itibaren 6 (altı) ay süresince Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi imkânlarından yararlanacak ve desteğe ihtiyacımız olan konularda danışmanlık alacağız. Bu dönem için seçilen 7 (yedi) sivil toplum kuruluşundan biri olduğumuz ve merkezin deneyimlerinden faydalanma fırsatını yakaladığımız için çok mutlu ve heyecanlıyız!

Sosyal Kuluçka Merkezi sayesinde Bilgi Üniversitesi kampüsünde bulunan toplantı/etkinlik mekânından faydalanabilecek, ihtiyaçlarımıza yönelik eğitim ve atölyele...

Please reload

Son Paylaşımlar

Please reload

Arşiv

Please reload

Etiketlere Göre Ara

Please reload

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Her hakkı saklıdır. Site içinde yer alan bilgi ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Kişisel verileriniz KYD harici kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

Köpekle Yaşam Derneği 2016 | info@kopekleyasam.org