Her hakkı saklıdır. Site içinde yer alan bilgi ve görseller izinsiz kullanılamaz.

Kişisel verileriniz KYD harici kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

Köpekle Yaşam Derneği 2016 | info@kopekleyasam.org

25/09/2017

Köpekle Yaşam Derneği olarak sizlerle yüz yüze tanışmak, sizleri dinlemek ve projelerimizle ilgili fikir üretmek için hepinizi standımıza bekliyoruz.

25/09/2017

Köpekle Yaşam Derneği, Sosyal Etki ve Sosyal Finansman Konferansı'nda.

25/09/2017

Eylül ayından itibaren 6 (altı) ay süresince Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi imkânlarından yararlanacak ve desteğe ihtiyacımız olan konularda danışmanlık alacağız. Bu dönem için seçilen 7 (yedi) sivil toplum kuruluşundan biri olduğumuz ve merkezin deneyimlerinden faydalanma fırsatını yakaladığımız için çok mutlu ve heyecanlıyız!

Sosyal Kuluçka Merkezi sayesinde Bilgi Üniversitesi kampüsünde bulunan toplantı/etkinlik mekânından faydalanabilecek, ihtiyaçlarımıza yönelik eğitim ve atölyele...

18/09/2017

Utka Dil Hizmetleri ve Köpekle Yaşam Derneği işbirliği ile yepyeni bir proje hayata geçiyor. 20’den fazla dilde çeviri hizmeti veren Utka Dil Hizmetleri, her çeviri projesinden elde edeceği gelirin 2 TL’si ile Köpekle Yaşam Derneği’ne destek oluyor.

Kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde Köpekle Yaşam Derneği ile ortak çalışacak olan Utka, köpek beden dilinin çocuklara anlatımı için destek vererek dil hizmetlerini yepyeni bir boyuta taşıyor.

Siz de çeviri ihtiyaçlarınızı Utka Dil Hizmetleri’nden...

Please reload

Son Paylaşımlar

Please reload

Arşiv

Please reload

Etiketlere Göre Ara

Please reload

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram